Ieteikt draugiem

Atslēgas vārdi

Līdzīgi raksti

Auto ķīmiskā tīrīšana 8h laikā


Auto ķīmiskā tīrīšana ir apjomīgs darbs un parasti šajā pakalpojumā ietilpst visu auto salona detaļu ķīmiskā tīrīšana. Taču, ja mums šķiet, ka pēc visu detaļu notīrīšanas mēs varam doties pakaļ savai automašīnai, tad ir jāatceras, ka pēc slapjās tīrīšanas tiek veikta arī automāšīnas salona žāvēšana.

Liela daļa auto ķīmisko tīrītavu piedāvā iztīrīt jūsu automašīnu diennakts laikā vai arī atgriezt jums automašīnu ar mitru salonu. Abos gadījumos cilvēkiem nav izdevīgs šāds pakalpojums, jo vienā gadījumā nākas šķirties no savas automašīnas un izmantot sabiedrisko transportu, bet otrā gadījumā ir jānodrošina turpmākā automašīnas žāvēšana un normāla gaisa cirkulācija auto salonā.

Greenline Auto salonu ķīmiskā tīrīšana piedāvā veikt jūsu automašīnas slapjo ķīmisko tīrīšanu 8h laikā, kas nozīmē, ka atvedot automašīnu pirms darba jūs to varēsiet atgūt jau darba dienas beigās un doties ar to mājās. Ja jūs satraucaties par to vai necietīs tīrīšanas kvalitāte, tad jāatzīst, ka auto tīrīšanas kvalitāte nezudīs, jo mēs varam piedāvāt ātrāk atgriezt jūsu automašīnu ne jau tāpēc, ka haltūrējam, bet gan tāpēc, ka organizētāk pievēršamies tīrīšanai un pastiprināti veicam auto salona žāvēšanu.

Greenline auto ķīmiskā tīrīšana

Ja jūs esat biznesa vai ģimenes cilvēks, kuram laiks ir dārga lieta, tad noteikti zvaniet uz Greenline Auto tālr. 2022 7365 un piesakiet savas automašīnas ķīmisko tīrīšanu. Šobīd piedāvājam auto ķīmisko tīrīšanu veikt Rīgā un Liepājā.