Kas ir auto ķīmiskā tīrīšana?


Auto ķīmiskā tīrīšana var būt atšķirīga. Ja mēs runājam par ķīmisko tīrīšanu, tad ir jāsaprot, ka runa nav tikai par vieglu paklājiņu izsūkšanu un iekšējo stiklu nomazgāšanu, kas nozīmē, ka sausajai salona tīrīšasnai nav daudz, kopēja ar auto ķīmisko tīrīšanu , kas ietver sevī virkni dažādu procesu, ko mēs apskatīsim šajā rakstā.

Auto ķīmiskā tīrīšana

Pirms ķīmiskās tīrīšanas, automašīnas salons tiek apsekots un tiek veikta netīrumu un gruži izsūkšana no salona, kam seko noturīgāko tripu samitrināšana. Pēc tam var sekot pārējā salona mitrināšana ar ūdeni vai tvaiku – atkarībā no netīrības pakāpes un auto salona. Piemēram ādas saloniem būtu nepraktiski izmantot ķīmijas smidzināšanu, tā vietā tiek izmantot tvaiks, kas ne vien atmiekšķē netīrumus ādas virskārtā, tas arī mīkstina ādu un ļauj iespēju piekļūt netīrumiem dziļākajos slāņos. Kad ir apstrādāti automašīnas sēdvietas, tad seko to izberzēšana, nosūkšana un atkārtota skalošana.

Tālakajos procesos jau seko līdzīgas darbības ar automašīnas griestiem, bagāžas nodalījumu un mīksto grīdas pārklājumu. Kad ir pabeigts darbs pie automašīnas salona pārklājumiem, var sekot automašīnas žāvēšāna un plastmasass detaļu apstrādāšanu ar ķīmiju un aizsarglīdzekļiem.

Vienmēr atcerieties, ka auto ķīmija var būt gan jūsu veselībai draudzīga, gan kaitnieciska, tāpēc pirms auto tīrīšanas vai pirms auto vešanas uz ķīmisko tīrītavu, pārliecinieties, ka izvēlētā ķīmija ir piemērota jums un jūsu pasažieriem. Izvēloties ekoloģisku ķīmiju vai tādu, kas ātri sadalās – jūs pasargāsiet sevi no nevēlamas alerģijas. Savukārt, ja zināt, ka jums ir problēmas ar elpceļiem vai ādu, tad labāk ir uzticēt automašīnu profesionāļiem un samaksājot EUR 50-70 iegūt tīru un svaigu automašīnu.

Lai gan auto ķīmiskā tīrīšana ir paredzēta vairāk automašīnām pirms pārdošanas un pēc iegādes, to bieži cilvēki izmanto arī, lai automašīnā likvidētu traipus, kas laika gaitā ir uzkrājušies pārvadājot bērnus vai dzīvniekus, kā arī, lai likvidētu salonā smakas un putekļu ērcītes.