Nano.Lv hostings Mar11

Ieteikt draugiem

Atslēgas vārdi

Līdzīgi raksti

Nano.Lv hostings


Nano hostings Latvijā darbojas jau 9 gadus un šobrīd piedāvā dažāda veida IT pakalpojumus, kas ir saistīti ar datu un serveru izvietošanu. Kā liecina NANO mājaslapā atrodamā informācija, tad šobrīd viņi hostē vairāk par 15 000 mājaslapām, kas ir samērā ievērojams skaitlis un liek domāt par aptuveni 7000 patstāvīgajiem klientiem, kuri acīmredzami ir izvēlējušies nano hostingu, jo tas atbilst viņu budžetam un IT prasībām. Tāpat NANO šobrīd pie sevis ir izvietojuši vairāk par 150 serveriem un viņiem ir 2 datu centri Latvijas teritorijā.

Šobrīd NANO piedāvā 3 lielas grupas pakalpojumus :

  1. Hostings ;
  2. Virtuālie serveri ;
  3. Serveru noma

Kas attiecas uz pakalpojumu cenām, tad tās ir apmēram vidējās Latvijas cenas, piemēram hostings tiek piedāvāts sākot no EUR 3.64 , bet VPS noma sākot no EUR 17.22

Lai uzzinātu, ko par NANO hostingu domā klienti, mēģināsim ieskatīties Google un Hostingu reitinga sistēmā HostinguReitings.Lv ( HR ). HR šo pakalpojuma sniedzēju ir ierindojis starp TOP5 labākajiem hostinga pakalpojuma nodrošinātājiem. Savukārt klienti visvairāk novērtēt cenu, testa režīmu un hostinga ātrumu. Bet cilvēki ir izteikuši neapmierinātību ar atbalstu un tehnisko palīdzību, kas no vienas puses varētu būt tīri subjektīvi, bet atsauksmju skaits liek domāt, ka tomēr varētu būt kādas problēmas ar tehnisko atbalstu.

Lietojot Nano hostingu jau vairāk kā 5 gadus ir jāsaka, ka nav bijušas īpašas problēmas ar šo pakalpojuma sniedzēju, bet tehniskais atbalsts tomēr varētu būt labāks, jo ir gadījies pat vairākas dienas gaidīt līdz tiek atrisināta kāda problēma. Iespējams šajā laikā pakalpojuma sniedzējam bija arī kādas avārijas, kuras tika risinātas, bet tas neizskaidro kāpēc klientam netiek atsūtīts vismaz brīdinājums “atbilde vai supports nedaudz aizkavēsies”.

Vai Nano hostings ir tas, ko meklējat jūs – es nevaru pateikt, bet šis ir pakalpojuma sniedzējs pie kura var piestāt, lai iepazītos ar piedāvājumu un to apdomātu – budžets un vajadzības jau ir jūsu ziņā.