Pilna servisa līzings


Izvēlies auto,  ielej benzīnu, sēdies un brauc! Šādi mēs varētu īsumā noraksturot kas ir pilna servisa auto līzings . Ja mums ir automašīna vai ja esam laiku pa laikam iegājuši bankās, tad mēs zinām, ka principā katra banka piedāvā kredītus (līzingu), bet ne katrs piedāvā pilna servisa līzingu, kas dod virkni priekšrocības.

auto3

Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu savām vajadzībām, tad iespējams jums ir arī laiks un vēlēšanās ar to darboties – vest viņu uz tehnisko apkopi, meklēt internetā lētākās apdrošināšanas, pa laikam apmaksāt kādu soda talonu un mainīt riepas, iestājoties ziemas sezonai. Bet ja jūs esat uzņēmuma vadītājs un cilvēku vai preču transportēšana ir jūsu uzņēmuma ikdiena, tad diez vai atliek laika domā par to kurai automašīnai tuvākajās dienās beigsies tehniskā apskate, apdrošināšana vai kurš no soda taloniem ir noklīdis grāmatveībā un nav apmaksāts, tāpēc pilna servisa auto līzings būs ideāls variants vidējiem un lieliem uzņēmumiem ar savu autoparku.

Pilna servisa līzings bieži vien tiek iedalīts pa paketēm, lai jums būtu iespēja izvēlēties tieši to, kas jums ir vajadzīgs. Piemēram, ja jums ir pašiem savs mehāniķis, tad jums nebūtu vērts maksāt par riepu servisu vai citām lietām, ko bez problēmām var izdarīt jūsu cilvēks. Tajā pat laikā jums noteikti nebūs pašiem sava auto vadības sistēma, kas veic transporta kustības uzskaiti GPS sistēmā, seko līdzi visiem datiem, kas saistīti ar auto lietošanu.

Ja jums ir jāizvēlas kompānija no kuras iegādāties auto uz līzinga, tad vislabāk būtu atrast nevis kādu banku, bet uzņēmumu, kurš ikdienā strādā ar auto un varēs jums pa tiešo nodrošināt PSL, tādējādi samazinot ikmēneša līzinga maksājumus. Šobrīd pilna servisa līzingu piedāvā tādi auto nomas milži kā SIXT, AVIS, BUDGET, kuri nodrošina iespēju izvēlēties gan jaunas, gan mazlietotas automašīnas un ir gatavi arī turpmāk nodrošināt 24h servisu, auto apkopi, riepu maiņu, OCTA/KASKO un citas lietas.

Ja jums ir jāizvēlas automašīna nomai, tad izvēlieties prātīgi un ar apdomu – slēdzot vienošanos ar uzticamāko un spējīgāko sadarbības partneri.